DutradeMéretre szabott szolgáltatások!
Termékek
Súlytáblázat
Tekercstömeg számítás
Dokumentumok

Karrier

A versenyképesség és a hosszú távú eredményes piaci jelenlét megkívánja a hatékony emberi erőforrás gazdálkodást, melyet a DUTRADE Zrt. kiemelt fontosságú feladatának tart. Munkatársainknak korszerű, kellemes munkahelyi környezetet biztosítunk.

Karrier lehetőség a Dutrade Zrt.-ben

DUTRADE Zrt. pályázatot ír ki az alábbi állások betöltésére:

GÉPKEZELŐ

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • OKJ-s emelőgépkezelői, OKJ-s nehézgépkezelői bizonyítvány – darukezelői jogosítvánnyal

 Előnyök:

  • Fémipari jártasság

  • Targoncavezetői jogosítvány

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Fix, versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások

  • 3 műszakos munkarend

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

 Munkavégzés helye:

  • 2400 DUNAÚJVAROS, Papírgyári út 49.

A fényképes önéletrajzokat, bérigény megadásával az alábbi e-mail címre várjuk:

hr@dutrade.hu

ÜZLETKÖTŐ

Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég keres munkatársat dunaújvárosi telephelyére

Főbb feladatok, munkák:

  • napi kapocsalttartás a vevőkkel, vevőkezelés

  • aktív vevőlátogatás, igényfelmérés, a termékek, szolgáltatások megismertetése a potenciális partnerekkel

  • új partnerek, értékesítési lehetőségek felkutatása

  • ajánlatok készítése, rendelések feldolgozása, szerződéskötés

  • a cégvezetés és az értékesítési részleg stratégiai céljainak támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú és/vagy középfokú szakirányú végzettség

  • 1-3 év értékesítés/kereskedelemben szerzett üzletkötői tapasztalat

  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

  • haladó szintű MS Office ismeretek

  • önálló és csapatmunkára egyaránt alkalmas egyéniség

  • kommunikatív, kreatív személyiség

  • precizitás, megbízhatóság, felelősségteljes gondolkodás

  • nagy munkabírás és jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent:

  • angol nyelv tárgyalás színtű ismerete

  • acéltermék, illetve technológiai ismeret

  • integrált irányítási rendszer ismeret, gyakorlati tapasztalat

  • fix, versenyképes jövedelem és egyéb béren kívüli juttatások

  • teljes munkaidős foglalkoztatás

  • szakmai és egyéni fejlődés lehetősége

  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmaiönéletrajzát, motivációs levelét, esetleges ajánlását és elérhetőségét küldje el a hr@dutrade.hu e-mail címre.