DutradeMéretre szabott szolgáltatások!
Termékek
Súlytáblázat
Tekercstömeg számítás
Dokumentumok

Karrier

A versenyképesség és a hosszú távú eredményes piaci jelenlét megkívánja a hatékony emberi erőforrás gazdálkodást, melyet a DUTRADE Zrt. kiemelt fontosságú feladatának tart. Munkatársainknak korszerű, kellemes munkahelyi környezetet biztosítunk.

Karrier lehetőség a Dutrade Zrt.-ben

DUTRADE Zrt. pályázatot ír ki az alábbi állások betöltésére:

Gépkezelő

Elvárások:

- Szakmunkás vagy középfokú végzettség

- OKJ-s emelőgépkezelői, OKJ-s nehézgépkezelői bizonyítvány – darukezelői jogosítvánnyal

Előnyök:

- Fémipari jártasság

- Targoncavezetői jogosítvány

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Fix, versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások

- 3 műszakos munkarend

- Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

- 2400 DUNAÚJVAROS, Papírgyári út 49.

A fényképes önéletrajzokat, bérigény megadásával az alábbi e-mail címre várjuk:

- info@hrtrans.hu

ÜZLETKÖTŐ / TERÜLETI KÉPVISELŐ

Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég keres munkatársat szombathelyi telephelyére

 Főbb feladatok, munkák:

-          Acéltermékek értékesítése

-          Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás

-          Új vevők felkutatása, hosszú távú ügyfélkör bővítése

-          Értékesítéssel összefüggő tranzakciók figyelése

-          Reklamációk kezelése, ügyintézése

-          Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Minimum középfokú műszaki végzettség

-          Értékesítés, kereskedelem területén szerzett 1-2 éves tapasztalat

-          „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          Megbízható MS Office ismeretek

-          Önálló, vevőorientált munkavégzés

-          Csapatszellem, nyílt kommunikáció

 Előnyt jelent:

-          Angol/német nyelv ismerete, esetleg több nyelv ismerete

-          Nagyvállalati ügyviteli rendszerek és folyamatok ismerete

-          Felsőfokú műszaki végzettség

-          Fix, versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások

-          Céges gépkocsi használat a munkavégzéssel összefüggően

-          Teljes munkaidős foglalkoztatás

- 9700 SZOMBATHELY, Csaba út 13.